Bebelac Gold 4 Çocuk Devam Sütü

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdaları

1 yaşına kadar ana besini anne sütü olan bebeklerin 2 yaşına kadar anne sütünden yararlanması önerilir. Anne sütü bebek beslenmesi için en üstün beslenme şeklidir ve 2 yaşına kadar anne sütünden faydalanılması gerekir.

Anne sütü yokluğu ya da yetersizliğinde doktorunuza danışarak günde 2 bardak Bebelac Gold 4 Çocuk Devam Sütü ile çocuğunuzun beslenmesine destek olabilirsiniz.

Fermantasyon teknolojisi ile hazırlanan ilk ve tek çocuk devam sütü olan Bebelac Gold 4 prebiyotik bileşen içerir. Bebelac Gold 4 Çocuk Devam Sütü’nün de içerdiği fermantasyon hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bebelac Gold 4 Çocuk Devam Sütü’nü kahvaltı, yoğurt ve muhallebi yapımında kullanabilir, sebze ve meyve pürelerine ekleyerek farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Çocuk devam sütü tarifleri için tıklayabilirsiniz.

Bebelac Gold 4, 350 gram ve 900 gramlık paket seçenekleri bulunmaktadır.

**Bebelac Gold 4 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

 

CEPBEBE

Ücretsiz SMS servisi ile bebeğinizin
gelişimi ile ilgili bilgiler alabilirsiniz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım