Bebelac Gold Sütlü Armutlu Muhallebi

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdaları

Ek gıdaya geçiş sürecinde, kaşıkla beslenme aşamasına geçmeye yardımcı olacak bir seçenek sunan Bebelac Gold Sütlü Armutlu Muhallebi lezzetini bebekleriniz çok sevecek.

Bebekler için en uygun besin, anne sütüdür. 6. aydan sonra da anne sütüyle beslenen bebekler, ek besinlerden yararlanabilirler.

Bebelac Gold Sütlü Armutlu Muhallebi, 6. aydan itibaren kullanıma uygun alternatif bir ek gıdadır. Bebeklerin beslenmesine destek olmayı amaçlayan bir seçenek olan Bebelac Gold Sütlü Armutlu Muhallebi, özenle seçilmiş tahıl içeriğinin süt ve meyveyle karışımından oluşur. 250 gramlık paketi, bebeklere uygun tat ve içeriği ile lezzetli bir gece öğünü olarak da tüketilebilir.  

Anne sütünden ek gıdaya geçişte, kaşıkla beslenme aşamasına geçmeye yardımcı olacak bir seçenek sunan Bebelac Gold Sütlü Armutlu Muhallebi lezzetiyle bebeğinizi tanıştırabilirsiniz.

Hazırladığınız ek gıdaya meyve rendeleyerek lezzet katmanız da mümkün. Ürünün hazırlanışı hakkında bilgi almak için aşağıdaki hazırlama talimatından yararlanabilirsiniz.

 

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım