Bebelac 2 Gold Devam sütü ile bebekleriniz sağlığını koruyacak. 6. aydan sonra Bebelac 2 Devam Sütü kullanabilirsiniz.

Anne sütü, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını ilk 6 ay tek başına karşılayan en üstün beslenme şeklidir.

6. aydan sonra bebek ek gıdaya geçse bile temel besin 2 yaşına kadar anne sütüdür.

Bebeğinizi 6. aydan sonra da 2 yaşına kadar katı gıdalarla birlikle mümkün olduğunca anne sütü ile beslemeniz önerilir. Anne sütü yokluğunda ya da yetersizliğinde ise doktorunuza danışarak devam sütlerinden yararlanabilirsiniz.

Bebelac 2 devam sütü, 6. aydan itibaren 9. ayın sonuna anne sütü yokluğunda ya da eksikliğinde, bebek beslenmesi için doktora danışılarak kullanılan devam sütüdür.

Bebelac 2 Devam Sütü’nü bebeğinizin temel besini olarak kullanabileceğiniz gibi kahvaltılarda ya da yoğurt ve muhallebi yapımında değerlendirebilir, sebze ve meyve pürelerine ekleyerek farklı lezzetler katabilirsiniz. Bebelac 2 Devam Sütü tarifleri için tıklayabilirsiniz.

250, 500 ve 900 gramlık paket seçenekleri bulunan Bebelac 2 Devam Sütü sayesinde bebeklerinizin öğünlerine lezzet katabilirsiniz.

Bebelac 2 Devam Sütü’nün hazırlanışı için aşağıdaki Devam Sütü Hazırlama Talimatı size yardımcı olacaktır. 9. ayın sonunda doktorunuzun önerisiyle Bebelac 3’e geçebilirsiniz.

Bebelac 2 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım