Bebelac 2 Devam Sütü 500 gr 6-9 Ay

Bebelac Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdaları

Anne sütünün olmadığı veya yetersizliği durumunda bebeğinizin ayına ve ihtiyacına uygun olarak üretilen Bebelac 2 Devam sütü 6. aydan sonra kullanılabilir*.

İlk 6 ay sadece anne sütü ile beslenen bebekler, 6. aydan sonra ek gıdalara geçseler bile 2 yaşına kadar anne sütünden faydalanmalıdır. Anne sütü yeterli olmadığında veya yokluğunda doktorunuza danışarak bebeğinize  Bebelac 2 Çocuk Devam Sütü verebilirsiniz*.

Bebelac 2 devam sütü, 6. aydan itibaren 9. ayın sonuna kadar anne sütü yokluğunda ya da eksikliğinde, bebek beslenmesi için doktora danışılarak kullanılan devam sütüdür.

 

Bebelac 2 Devam Sütü’nü bebeğinizin temel besini olarak kullanabileceğiniz gibi kahvaltılarda ya da yoğurt ve muhallebi yapımında değerlendirebilir, sebze ve meyve pürelerine ekleyerek farklı lezzetler katabilirsiniz. Bebelac 2 Devam Sütü tarifleri için tıklayabilirsiniz.

250, 500 ve 900 gramlık paket seçenekleri bulunan Bebelac 2 Devam Sütü sayesinde bebeklerinizin öğünlerine lezzet katabilirsiniz.

Bebelac Çocuk Devam Sütü’nün nasıl hazırlandığını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. 9. ayın sonunda doktorunuzun önerisiyle Bebelac 3’e geçebilirsiniz.

Bebelac 2 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım