Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü 350gr 1 Yaş+

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdaları

1 yaşından sonra Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü bebeğinizin bilişsel gelişimini desteklerken, sindirimine de yardımcı olur.**

Anne sütü, bebeklerin besin ihtiyaçlarını 6. aya kadar tek başına karşılayan, bebekler için en üstün besindir. 6. aydan itibaren bebekler, ek besin dönemine geçseler bile sağlıklı gelişimlerini sürdürmek için 2 yaşına kadar anne sütüyle beslenmelidir.

Anne sütü yeterli olmadığında veya yokluğunda doktorunuza danışarak bebeğinize Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü verebilirsiniz.

1 yaşından sonra da bebeğinizin vitamin, mineral ve PREbiyotik liflere olan ihtiyacı devam eder. Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü, içerisindeki demir ile bebeğinizin bilişsel gelişimini desteklerken, PREbiyotik bileşenler sindirimine yardımcı olur.**

 

1 yaşından sonra bebek beslenmesi için destek sağlayan Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü 3, fermantasyon teknolojisi ile hazırlanan ilk devam sütü olmasından dolayı tercih edilir.  Fermantasyon, bildiğimiz mayalamadır. Fermente gıdalar sindirimi kolaylaştırır. Ayrıca fermantasyon sayesinde yararlı bakteriler, bebeğinizin vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin emilimini artırır.** Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü’nün de içerdiği fermantasyon hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bebelac Gold 3 Devam Sütü; kahvaltı karışımında süt olarak ya da yoğurt, muhallebi yapımında kullanılabilir. Ayrıca meyve ve sebze pürelerine de eklenerek bebeklerin severek yemesine yardımcı olurken öğününü zenginleştirir. Devam sütü tariflerimiz için tıklayabilirsiniz.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü 3, 350 gram ve 900 gramlık paket seçenekleriyle lezzetli öğünler için bebekleri bekliyor.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün nasıl hazırlandığını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

**Demir çocukların normal bilişsel gelişimine katkıda bulunur. Bebelac Gold 3 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım