Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdaları

İlk 6 ay anne sütü eksikliğinde ya da yokluğunda bebek beslenmesi Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü ile sağlanabilir.

Anne sütü, bebeklerin besin ihtiyaçlarını 6. aya kadar tek başına karşılayan, bebekler için en üstün besindir. 6. aydan itibaren bebekler, ek besin dönemine geçseler bile sağlıklı gelişimlerini sürdürmek için 2 yaşına kadar anne sütüyle beslenmelidir.

Anne sütü yeterli olmadığında veya anne sütü yokluğunda ise doktorunuza danışarak devam sütlerinden yararlanabilirsiniz.

Bebelac Gold 3, bebeklerin 1 yaşından itibaren anne sütü yokluğunda ya da anne sütü miktarı yetersizliğinde doktor tavsiyesiyle kullanılır.

1 yaşından sonra bebek beslenmesi için destek sağlayan Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü 3, fermantasyon teknolojisi ile hazırlanan ilk ve tek devam sütü olmasından dolayı tercih edilir.  Fermantasyon teknolojisi ile üretilen Bebelac Gold 3, prebiyotik bileşenler de içerir.  Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü’nün de içerdiği fermantasyon hakkında bilgi almak için tıklayın.

Devam sütü; kahvaltıda ya da yoğurt ve muhallebi yapımında kullanılabildiği gibi sebze ve meyve pürelerine eklenerek de bebeklerin damak tadına farklı lezzetler sunar. Devam sütü tariflerimiz için tıklayabilirsiniz.

Ek besinlerle birlikte 1 yaşından itibaren bebeğinizin beslenmesi için anne sütü yetersizliğinde ve doktor önerisiyle kullanılan Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü 3, 350 gram ve 900 gramlık paket seçenekleriyle lezzetli öğünler için bebekleri bekliyor.

Bebelac Gold Çocuk Devam Sütü’nün hazırlanışı için aşağıdaki Devam Sütü Hazırlama Talimatı size yardımcı olacaktır. 

* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

**Bebelac Gold 3 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım