1

Bir varmış bir yokmuş diye başlar masallar… Her masalın da bir kahramanı vardır. Bu masalın kahramanı ise bizi sonsuz sevgisiyle saran, bizi mutlu etmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan biricik annelerimiz!

Annelik Serüveni Başlıyor

Çokça mutluluk, kimi zaman uykusuzluk olsa da kahramanlarımızın başından türlü maceralar geçse de, annelik her daim sevgi dolu bir serüven. Bebeğinizin müjdesini aldığınız ilk günden beri içinizde taşıdığınız sevgi öyle büyük ki kanatlanıp uçacak gibisiniz. Tüm varlığınızla anneliğe hazırsınız. O daha içinizde büyürken onu hissediyor, onunla konuşuyorsunuz. O da sessiz durur mu, heyecanını size duyurmak istiyor. Hamileliğin daha başındasınız ama ilk karşılaşma için heyecan dorukta. Hele bir de ultrasonda o büyülü sesi yani bebeğinizin ilk kalp atışını duydunuz ya nasıldı, hatırladınız mı? Nasıl unutulabilir, o günden beri o ses hep kulaklarınızda. Bebeğiniz size ilk merhabasını küçücük kalp atışlarıyla söylüyor, “Annecim bekle beni, geliyorum.” diyor. Öyle bir duygu ki laf aramızda, elinden gelse ultrason cihazını eve götürüp her gün bebeğini izlemeyi bile hayal ediyor insan.

Kavuşma Zamanı

anne-bebek-gulumseme

Bebeğiniz daha doğmadan aranızda büyük bir iletişim ağı kuruldu. Aylar geçtikçe sohbet koyulaşıyor, muhabbetiniz hızla ilerliyor. Öyle sihirli bir bağ var ki ikinizin arasında onun dilinden bir tek siz anlarsınız. Bu iletişim, beraber yaşayacağınız güzel ve keyifli günlerin habercisi. Ve sonunda sabırsızlıkla beklediğiniz o büyük gün geldi. Artık birbirinize kavuştunuz, doya doya sarıldınız. Sihirli kapılar aralandı ve aileniz için maceralarla dolu çok güzel bir yolculuk başladı. Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda, göz göze kaldığınızda tarifsiz duygular ve büyük bir mutluluk kaplıyor içinizi. İlk görüşte aşk da böyle bir şey olsa gerek.

Zaman Uçuverdi

Daha dün bir, bugün iki derken, günler hızla geçerken bebeğiniz o meraklı gözleriyle çevresini inceliyor ve siz de bu yeniliklerle dolu hayatta onunla birlikte yeni heyecanlar yaşıyorsunuz. Kahraman olmak her zaman çok kolay olmasa hele ki bazı uykusuz gecelerde siz her zaman bir çıkış yolu buluyorsunuz. Anneliğin keyifli yanları da çok tabi. Onunla oyunlar oynuyor, parklarda koşturuyor her anın keyfini çıkarıyorsunuz. Ona hayvanları ve doğayı sevmeyi, paylaşmayı, yardımlaşmayı ve daha birçok güzel erdemi aşılıyorsunuz.

Maceranızı Heyecanla Takip Ediyoruz

Bu masalın başlangıcı var sonu ise yok, çünkü anne sevgisi ve emeği sonsuz. Mutlu Bebekler olarak sevgi, heyecan ve mutlulukla dolu annelik maceranızda hep yanınızda olmaktan keyif duyduk. Bebeğinizi mutlu bir hayata hazırlama yolunda atıldığınız her serüvende en büyük destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Siz sevgili annelerimizin anneler gününü kutlar, bebeğinizle birlikte neşe dolu bir hayat geçirmenizi dileriz.


Ürün Ailemiz

Bebeğinizin ayına uygun olarak özenle geliştirilen çocuk devam sütlerimiz ve ek gıdalarımızla sizin ve bebeğinizin yanınızdayız.

Bize Sorun Canlı Yardım