Anne sütünün olmadığı veya yetersizliği durumunda bebeğinizin ayına ve ihtiyacına uygun olarak üretilen Bebelac Gold 2 Devam sütü 6. aydan sonra kullanılabilir.

Anne sütü, bebeklerin besin ihtiyaçlarını 6. aya kadar tek başına karşılayan, bebekler için en üstün besindir. 6. aydan itibaren bebekler, ek besin dönemine geçseler bile sağlıklı gelişimlerini sürdürmek için 2 yaşına kadar anne sütüyle beslenmelidir.

Anne sütü yeterli olmadığında veya yokluğunda doktorunuza danışarak bebeğinize Bebelac Gold 2 Çocuk Devam Sütü verebilirsiniz.

Bebelac Gold 2, fermantasyon teknolojisi ile hazırlanan ilk devam sütüdür.  Fermantasyon teknolojisi ile üretilen Bebelac Gold 2, PREbiyotik bileşenler** de içerir. Fermantasyon bildiğimiz mayalamadır. Bebelac Gold 2 Devam Sütü’nün fermantasyon yöntemi hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

Bebelac Gold 2 Devam Sütü; kahvaltı karışımında süt olarak ya da yoğurt, muhallebi yapımında kullanılabilir. Ayrıca meyve ve sebze pürelerine de eklenerek bebeklerin severek yemesine yardımcı olurken, öğününü zenginleştirir. Devam sütü tariflerimiz için tıklayabilirsiniz.

6-12 ay beslenmesi için anne sütü yetersizliğinde ve doktor önerisiyle kullanılan Bebelac Gold 2 Devam Sütü, 350 gram ve 900 gramlık paket seçenekleriyle lezzetli öğünler için bebekleri bekliyor.

Bebelac Gold 2 Devam Sütü’nün nasıl hazırlandığını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. 12. ayın sonunda doktora danışarak Bebelac Gold 3 Çocuk Devam Sütü’nü kullanabilirsiniz.

 

 

 

* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

**Bebelac Gold 2 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

 

CEPBEBE

Bebeğinizin gelişimi ve beslenmesi ile
ilgili değerli bilgiler için ücretsiz
kısa mesaj servisimiz

üye ol
Bize Sorun Canlı Yardım